Vítejte na webu chovatelské stanice

 německých vlčích, středních a malých špiců Gentle Barbarian

Na webu naleznete i odchovy chovatelské stanice K&K vlčci, kterou vlastní moje maminka, tato chs již není aktivní.

 
Na tomto webu naleznete informace o nás, našich miláčcích, našich aktivitách, vrzích, plánovaných štěňátkách a i nějaké odborné informace.
 
V samostatné sekci naleznete i informace ke špicímu táboru na Jihu Čech
 
Pokud nenajdete co hledáte, nebo budete cokoliv potřebovat, neváhejte se nám ozvat přes kontaktní formulář nebo je kontakt uvedený v sekci O Nás.
 
FOTOGRAFIE Z CELÉHO TOHOTO WEBU NEJSOU VOLNÉ KE STAŽENÍ!!
 
 
"Co je důležité, je očím neviditelné," opakoval malý princ, aby si to zapamatoval. "A pro ten čas, který jsi své růži věnoval, je ta tvá růže tak důležitá." "A pro ten čas, který jsem své růži věnoval...," opakoval malý princ aby si to zapamatoval. "Lidé zapomněli na tuto pravdu," řekla liška. "Ale ty na ni nesmíš zapomenout. Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal. Jsi zodpovědný za svou růži..." "Jsem zodpovědný za svou růži...," opakoval malý princ, aby si to zapamatoval. 
  Přikládám jeden z mých oblíbených citátů - pamatujme i my!! Jsme zodpovědní za vše a hlavně za všechny živé tvory, které k sobě připoutáme!
 
 CH. Konur Palumar, Cindy-Enži Tyrnacanis a Deb <3
 
  JCH. Jawa Gray Palumar, Deb a Konur Palumar
 
 Cindy-Enži Tyrnacanis, Debí a CZ CH Konur Palumar
 CH Dagles Dubský dvůr, Cindy-Enži Tyrnacanis a Eliáš z Šenku 
¨
 JCH Jawa Gray Palumar a  CZ CH Konur Palumar 

 

 

 

Novinky

A tak se stalo ...

... A tak se stalo, že se celá naše smečka stěhuje na Moravu, nově nás najdete v Petrově, okres Hodonín. Návštěvy vítány!!! 

OV České Budějovice 2.3.2024

Oblastní výstava psů České Budějovice 2.3.2024 i s rukou v sadře úplná paráda Cindy-Enži Tyrnacanis - V1, vítěz třídy veteránů Cara Bella Gentle Barbarian - V2 Můj handling Freya Malevil Bohemia - V1, VT, OV Galadriel Bonnie Gentle Barbarian - V1, vítěz třídy...

Vrh "L" Gentle Barbarian

Máme volné 2 pejsky malého špice v barvě orange sable - narozeni 13.2.2024 - více - vrh "L"

FAITHFULL LOVE Gentle Barbarian je chovný pes

archiv.spic.cz/genealogie/index.php?pid=27828

Duo CACIB Brno Leden 2024

Náš Dreamteam tentokrát vezl víc pejsků na hadling než z naší smečky a všichni jsme si to parádně užili. Děkuji majitelům za důvěru a gratuluji k výsledkům!! A teď už k výsledkům - z našich domácích Vlčí špic - CH Cara Bella Gentle Barbarian - 1.den - V1, CAC, CACIB a splnila titul...

Rozinka a Monty se pyšní novými tituly

Nový rok jsme oslavili došlou poštou z Belgie a Slovenska. Rozince - multi CH Rosa z Loštického údolí dorazil z Belgie přiznaný titul C.I.B., jedná se o titul nejvyšší a to mezinárodní šampion krásy neboli interšampion. Jsem na ni moc hrdá. Montíčkovi - multi CH Pienenpolun Ruskea Timantti zas...

Máme štěňátka

Dne 14.12.2023 se v naší chs - v "pobočce na Moravě" narodila štěňátka malého špice vrh "K". Máme holčičku Kassiopeiu a klučíka King Charles. Oba se mají k světu a maminka je v pořádku. 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>